Adriaticro
Adriaticro
homepage Početna ›› Novosti & Akcije
HUMANITARNA EKO AKCIJA RONIOCI ZA BANOVINU

HUMANITARNA EKO AKCIJA RONIOCI ZA BANOVINU

Datum: 10.5.2021.
 Pod pokroviteljstvom grada Petrinje, Ministarstva gospodarstva i Fonda za zaštitu okoliša te u organizaciji Promocije ronjenja sudjelovali smo u humanitarnoj eko akciji koja je održana na petrinjskom kupalištu 9. svibnja 2021. 
Članovi našeg kluba odazvali su se u velikom broju kako bi očistili rijeku Kupu čiji je vodostaj nakon nedavnih kiša bio prilično visok te je ronjenje bilo poprilično zahtjevno. No sigurnost je bila na prvom mjestu pa se plan ronjenja detaljno razradio kako bi se izbjegle nepredvidive situacije kakve su u ronjenju česte. Cilj ove ekološke akcije je bio ukazati i na svijest ljudi koji žive uz Kupu i s Kupom i skrenuti značaj kako je i u ovim teškim vremenima za područje Gline, Petrinje i Siska važno očuvati prirodu. Stoga smo stanovništvu i na ovaj način iskazali potporu u nedaćama koje su ih snašle uslijed razornog potresa, a ovakve ćemo akcije nastaviti i u buduće.
HUMANITARNA EKO AKCIJA RONIOCI ZA BANOVINU
Datum: 10.5.2021.
 Pod pokroviteljstvom grada Petrinje, Ministarstva gospodarstva i Fonda za zaštitu okoliša te u organizaciji Promocije ronjenja sudjelovali smo u humanitarnoj eko akciji koja je održana na petrinjskom kupalištu 9. svibnja 2021. 
Članovi našeg kluba odazvali su se u velikom broju kako bi očistili rijeku Kupu čiji je vodostaj nakon nedavnih kiša bio prilično visok te je ronjenje bilo poprilično zahtjevno. No sigurnost je bila na prvom mjestu pa se plan ronjenja detaljno razradio kako bi se izbjegle nepredvidive situacije kakve su u ronjenju česte. Cilj ove ekološke akcije je bio ukazati i na svijest ljudi koji žive uz Kupu i s Kupom i skrenuti značaj kako je i u ovim teškim vremenima za područje Gline, Petrinje i Siska važno očuvati prirodu. Stoga smo stanovništvu i na ovaj način iskazali potporu u nedaćama koje su ih snašle uslijed razornog potresa, a ovakve ćemo akcije nastaviti i u buduće.
Komentari
5 + 3 =
Anketa
Gdje najradije ronite?


Brzi kontakt
5 + 3 =
 

ZADNJE NOVOSTI I AKCIJE

Datum / 13.10.2021.
Datum / 11.6.2021.
Google Maps - Lokacija

Google Maps - Lokacija