Adriaticro
Adriaticro Adriaticro
homepage Početna ›› Novosti & Akcije
Akcija dobrovoljnog davanja krvi članova RK Adriaticro Zagreb

Akcija dobrovoljnog davanja krvi članova RK Adriaticro Zagreb

Datum: 24.3.2022.
 Uoči ronilačke sezone desetak članova RK Adriaticro Zagreb odazvalo se na inicijativu dobrovoljnog davanja krvi. Svi koji su mogli doći u srijedu okupili su se u Petrovoj 3 i nesebično donirali ovu dragocjenu tekućinu. Nastavak je to niza humanitarnih akcija na koje se naši članovi uvijek rado odazivaju.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi članova RK Adriaticro Zagreb
Datum: 24.3.2022.
 Uoči ronilačke sezone desetak članova RK Adriaticro Zagreb odazvalo se na inicijativu dobrovoljnog davanja krvi. Svi koji su mogli doći u srijedu okupili su se u Petrovoj 3 i nesebično donirali ovu dragocjenu tekućinu. Nastavak je to niza humanitarnih akcija na koje se naši članovi uvijek rado odazivaju.
Komentari
8 + 8 =
 
Google Maps - Lokacija

Google Maps - Lokacija