Adriaticro
Adriaticro Adriaticro
homepage Početna ›› Eko Akcije
26. Ekološka akcija Dubrovnik 2023.

26. Ekološka akcija Dubrovnik 2023.

Datum: 22.5.2023.
 Već dugi niz godina s veseljem sudjelujemo na ekološkoj akciji u Dubrovniku koju gospodin ante Perušina s ronilačkim centrom Abyss, gradom Dubrovnikom, županijom Dubrovačko-neretvanskom i Turističkom zajednicom Dubrovnik uspješno organizira već dvadeset šest godina. I ove godine nivo organizacije je primjer svima, a to je ujedno i razlog da se na akciju odazvalo preko 120 sudionika. I naši članovi vrlo dobro znaju kvalitetu ove eko akcije tako da smo popunili kapacitete za sudjelovanje u samo pet minuta od objave, no sigurno ćemo sudjelovati i iduče godine na 27. ekološkoj akciji u Dubrovniku.
Ove smo godine čistili plažu na Sunset Beach Dubrovnik jer je more i loše vrijeme napravilo dosta štete, tako da su na ovoj popularnoj plaži u moru završile pedaline, stolovi, suncobrani, ležaljke...No kao i kod svaea eko akcija cilj je bio i ukazati na potrebu da se stanovništvo uključi u zaštitu čistoće mora te smo i mi iz Zagreba došli pomoći i dati svoju podršku. 
Bilo je naravno i prilike za druženje s kolegama iz Vukovara, Slavonskog Broda, Požege, Kostrene, Zadra, Mostra, Sarajeva, Splita, Ohrida, ali vremena je premalo. Za potpuni ugođaj domačina je organizirao i likacijska ronjenja na Presidentu i Koločepu, a nakon degustacije specijaliteta iz svih krajeva zaputili smo se svojim kućama ugodno umorni od sjajno provedenog vikenda u Dubrovniku. (dd) 

26. Ekološka akcija Dubrovnik 2023.
Datum: 22.5.2023.
 Već dugi niz godina s veseljem sudjelujemo na ekološkoj akciji u Dubrovniku koju gospodin ante Perušina s ronilačkim centrom Abyss, gradom Dubrovnikom, županijom Dubrovačko-neretvanskom i Turističkom zajednicom Dubrovnik uspješno organizira već dvadeset šest godina. I ove godine nivo organizacije je primjer svima, a to je ujedno i razlog da se na akciju odazvalo preko 120 sudionika. I naši članovi vrlo dobro znaju kvalitetu ove eko akcije tako da smo popunili kapacitete za sudjelovanje u samo pet minuta od objave, no sigurno ćemo sudjelovati i iduče godine na 27. ekološkoj akciji u Dubrovniku.
Ove smo godine čistili plažu na Sunset Beach Dubrovnik jer je more i loše vrijeme napravilo dosta štete, tako da su na ovoj popularnoj plaži u moru završile pedaline, stolovi, suncobrani, ležaljke...No kao i kod svaea eko akcija cilj je bio i ukazati na potrebu da se stanovništvo uključi u zaštitu čistoće mora te smo i mi iz Zagreba došli pomoći i dati svoju podršku. 
Bilo je naravno i prilike za druženje s kolegama iz Vukovara, Slavonskog Broda, Požege, Kostrene, Zadra, Mostra, Sarajeva, Splita, Ohrida, ali vremena je premalo. Za potpuni ugođaj domačina je organizirao i likacijska ronjenja na Presidentu i Koločepu, a nakon degustacije specijaliteta iz svih krajeva zaputili smo se svojim kućama ugodno umorni od sjajno provedenog vikenda u Dubrovniku. (dd) 

Komentari
6 + 7 =
 

ZADNJE NOVOSTI I AKCIJE

Datum / 22.4.2024.
Datum / 8.4.2024.
Datum / 8.4.2024.
Google Maps - Lokacija

Google Maps - Lokacija